W ramach współpracy za środowiskiem lokalnym oraz rozwijania umiejętności recytatorskich i tanecznych grupa "Pszczółki" wzięła udział w Festiwalu Kultury Powiatowej, który odbył się w Branicach.

Dzieci z niecierpliwością czekały na ten dzień aby zaprezentować swoje umiejętności poza terenem przedszkola oraz zobaczyć występy swoich rówieśników z innych placówek.

"Pszczółki' przebrane w piękne kolorowe stroje z wielkim zaangażowaniem i radością wcieliły się w role leśnych duszków i grzybków i przedstawiły , jesienną inscenizację tańcząc i śpiewając. Za piękne występy wszyscy uczestniczy otrzymali duże brawa oraz nagrody w formie owoców, słodyczy i fartuszków do malowania.

Dzieci w czasie tego wyjazdu utrwaliły sobie pozytywne zachowanie w miejscach publicznych, pokonały tremę i nieśmiałość. Wróciły do przedszkola radosne i zadowolone.

Grażyna Pelczarska

20989276